ג'ו סארנו, פורטינט: "פושעי הסייבר הפכו את תפקיד מנהל האבטחה מקשה לבלתי אפשרי"

Pc, יוסי הטוני, 18.11.15

לדברי סארנו, סגן נשיא לאזור מזרח EMEA בחברה, "ישראל היא שוק חשוב עבורנו, זו ארץ מעניינת בשל העובדה שהמונח 'סייבר' נפוץ ושגור בפי כל – לכן אנו קשובים ללקוחות פה, ומתייחסים לדרישות הטכנולוגיות שלהם ברצינות רבה"

"ההתמקצעות של פושעי הסייבר, הגידול בכמות הנוזקות והגידול בהיקף המתקפות ובמורכבות שלהן – הפכו את התפקיד של מנהל אבטחת המידע בארגונים מתפקיד קשה לתפקיד בלתי אפשרי". כך אמר בראיון בלעדי לאנשים ומחשביםג'ו סארנו, סגן נשיא לאזור מזרח EMEA (ר"ת אירופה, המזה"ת ואפריקה),פורטינט (Fortinet).

לדברי סארנו, "הפריצות בארגונים גדלות מדי שנה. כל יום נהיה גרוע יותר. האיומים רבים: על תחנות הקצה, כמו גם על הדטה סנטר וסביבתו החיצונית, בענן". שינויים טכנולוגיים נוספים, ציין, "הופכים את האבטחה למשימה קשה מבעבר: כניסת הטלפונים החכמים לארגונים והפיכתם לכלי עבודה כמו תחנת קצה ומחשב נייד, וכן העובדה שבתוך הדטה סנטר, נוצרות סביבות וירטואליות רבות, אשר מתקשרות ביניהן. המענה לכך הוא הפרדה בין סביבות IT אלו, פיזיות ו-וירטואליות, וכן הפרדה בין הסביבות הווירטואליות השונות. הדבר מחויב המציאות כי ריבוי סביבות ה-IT מהווה פוטנציאל לכניסה של עוד ועוד נוזקות".

אתגר נוסף הניצב בפני מנהלי האבטחה, ציין סארנו, "הוא הצורך להריץ את כל רכיבי האבטחה על פני מגוון סביבות, וירטואלית, פיזית, בדטה סנטר ובענן, וכן לתת מענה לאתגרי האבטחה בעולם הנייד".

לדבריו, "הנזק בפריצות המתפרסמות בתקשורת הוא כפול. לצד הנזק הכספי, הנזק למוניטין הארגון גדול בהרבה. הדבר יוצר לחץ בלתי נפסק מצד ההנהלה והמנכ"לים על מנהלי ה-IT ועל מנהלי אבטחת המידע".

"פורטינט מספקת פתרון אבטחה מוכלל, מקצה לקצה, עם גישה כוללת לכל רוחב הרשת – ולא אוסף של מודולים ורכיבים", ציין סארנו. "כך אנו עונים לכל המצוקות, עם שיתוף מידע ומתן מענה אחד לכלל האיומים".

דברי סארנו, האזור שבאחריותו כולל 30 ארצות, וישראל מדורגת בהיקף המכירות שלה במקום השלישי, לאחר איטליה ושווייץ. "ישראל היא שוק חשוב עבורנו", סיכם סארנו. "היא ארץ מעניינת בשל העובדה שהמונח 'סייבר' נפוץ ושגור בפי כל. לכן אנו קשובים ללקוחות פה, ומתייחסים לדרישות הטכנולוגיות שלהם ברצינות רבה. השוק הישראלי תורם לנו הרבה מעבר להיבט הכספי. לכן אנו משקיעים בסניף המקומי והגדלנו את מצבת כוח האדם שלו".

לכתבה

מודעות פרסומת
Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: